Contact

Waar vindt u Praktijk Tatoran?

Hoofdstraat 62a
5121 JG Rijen

Let op: de ingang van de praktijk bevindt zich aan de achterzijde van het pand
Link naar route

Contactgegevens Praktijk Tatoran?

Algemeen : 06-42378495 – info@praktijktatoran.nl

Team :

  • Tirtsa Swart: 06-41853542 – tirtsa@praktijktatoran.nl 
  • Paul Swart: 06-21582249 – paul@tatoran.nl
  • Sonja Bastiaansen: 06-24820733 – sonja@praktijktatoran.nl
  • Radna van Empel: 06-27144500 – radna@praktijktatoran.nl
  • Ingrid Straver: 06-48892658 – ingrid@praktijktatoran.nl
  • Lydia van Bree: 06-28658554 – lydia@praktijktatoran.nl
  • Saskia van Noord: 06-15362187 – saskia@praktijktatoran.nl
  • Pleunet Snoek: 06-48892785 – pleunet@praktijktatoran.nl
  • Lisa Geenen: 0642632716 – lisa@praktijktatoran.nl
  • Maartje de Wit: 06-47462001 – maartje@praktijktatoran.nl
  • Leonie van Wensen: 06-24820239 – leonie@praktijktatoran.nl
  • Rosemarijn van Sas: 06-28366737 – rosemarijn@praktijktatoran.nl
  • Yvonne van den Berg: 06-42378495 – yvonne@praktijktatoran.nl

Stuur een bericht:

    Uw naam (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Onderwerp

    Uw bericht

    captcha