Team

Tirtsa Swart – Praktijkhouder / Alg. directeur

  • orthopedagoog
  • kinder- en jeugdtherapeut
  • speltherapeut
  • EMDR-therapeut

Geregistreerd bij NVPA, FVB/NVVS, RBCZ, Samenwerkende EMDR-therapeuten Nederland

tirtsa@praktijktatoran.nl

06-41853542

Werkzaam op: ma t/m vr

Paul Swart – Algemeen directeur

Geregistreerd bij: St!r,

paul@praktijktatoran.nl

06-21582249

Werkzaam op : ma t/m vr

Rosalie van Ganzewinkel

  • Office-manager

rosalie@praktijktatoran.nl

06-42378495

Werkzaam op : ma, di en do

 

Pleunet Snoek

  • Kinder- en jeugdtherapeut
  • Speltherapeut
  • EMDR-master practitioner

Geregistreerd bij : FVB / NVVS / Samenwerkende EMDR-therapeuten

pleunet@praktijktatoran.nl

06-48892785

Werkzaam op: ma t/m wo

Ingrid Straver

  • systeem therapeutisch werker
  • gezinshulpverlener

Geregistreerd bij SKJ/NVRG

ingrid@praktijktatoran.nl

06-48 89 26 58

Werkzaam op: ma t/m do ochtend

Lieke Nijsten

  • beeldend therapeut
  • kinder- en jeugdtherapeut

Geregistreerd bij FVB/ NVBT

lieke@praktijktatoran.nl

Telefoon: 0624820733

werkdagen: di / wo / do

Roelie Otten

  • orthopedagoog
  • Kinder- en jeugdtherapeut
  • Speltherapeut

Geregistreerd bij NVO, FVB/NVVS, RBCZ

roelie@praktijktatoran.nl

06-12959880

Werkzaam op: di en do

Maartje de Wit

  • dramatherapeut
  • kinder- en jeugdtherapeut
  • schematherapeut
  • EMDR-practitioner

Geregistreerd bij NFG, SRBAG/RBCZ, NVDT en FVB

maartje@praktijktatoran.nl

06-47462001

Werkzaam op: ma, wo, do en vr

Leonie van Wensen

  • speltherapeut
  • kinder- en jeugdtherapeut

Geregistreerd bij FVB/NVVS

leonie@praktijktatoran.nl

06-24820239

Werkzaam op: do / vr

Karin van Sabben

  • kinder- en jeugdtherapeut
  • dans- en bewegingstherapeut
  • EMDR-master practitioner

    Geregistreerd bij NFG, FVB, RBCZ, Samenwerkende EMDR-therapeuten Nederland

    karin@praktijktatoran.nl

    06-11137025

    Werkzaam op: di

    Radna van Empel

    • Orthopedagoog-generalist
    • EMDR-therapeut
    • Systeemtherapeut

    Geregistreerd bij NVRG / SKJ/NVO/NFG

    radna@praktijktatoran.nl

    06-27144500

    Werkzaam op: ma

    Saskia van Noord

    • kinder- en jeugdpsycholoog
    • gezinshulpverlener

    Geregistreerd bij NIP (Psycholoog-NIP), SKJ, NFG en RBCZ

    saskia@praktijktatoran.nl

    06-15362187

    Werkzaam op: ma, di, do en vr

    Sonja Bastiaansen

    • orthopedagoog-generalist i.o.

    sonja@praktijktatoran.nl

    06-37605545

    werkdagen: ma / vr