Team

Paul Swart – Algemeen directeur

    paul@praktijktatoran.nl

    06-21582249

    Werkzaam op : ma t/m vr

    Tirtsa Swart – Praktijkhouder / Alg. directeur

    • Orthopedagoog
    • Kinder- en jeugdtherapeut
    • Speltherapeut
    • EMDR-therapeut

    Geregistreerd bij NVPA, FVB/NVVS, RBCZ, Samenwerkende EMDR-therapeuten Nederland

    tirtsa@praktijktatoran.nl

    06-41853542

    Werkzaam op: ma t/m do

    Rosalie van Ganzewinkel

    • Office-manager

    rosalie@praktijktatoran.nl

    06-42378495

    Werkzaam op : ma, di en do

     

    Sonja Bastiaansen

    • Orthopedagoog-generalist

    Geregistreerd bij NVO / SKJ / BIG

    sonja@praktijktatoran.nl

    06-24820733

    werkdagen: ma – wo / vr

    Radna van Empel

    • Orthopedagoog-generalist
    • EMDR-therapeut
    • Systeemtherapeut

    Geregistreerd bij NVRG / SKJ/NVO/NFG / VEN / BIG

    radna@praktijktatoran.nl

    06-27144500

    Werkzaam op: ma

    Ingrid Straver

    • Systeem therapeutisch werker
    • Gezinshulpverlener

    Geregistreerd bij SKJ/NVRG

    ingrid@praktijktatoran.nl

    06-48 89 26 58

    Werkzaam op: ma t/m do ochtend

    Lydia van Bree

    • Systeem therapeutisch werker
    • Gezinshulpverlener

    Geregistreerd bij SKJ/NVRG

    lydia@praktijktatoran.nl

    06-28658554

    Werkzaam op: di, do en vrij

    Saskia van Noord

    • Kinder- en jeugdpsycholoog
    • Gezinshulpverlener

    Geregistreerd bij NIP (Psycholoog-NIP), SKJ, NFG en RBCZ

    saskia@praktijktatoran.nl

    06-15362187

    Werkzaam op: ma, di, do en vr

    Maartje de Wit

    • Dramatherapeut
    • Kinder- en jeugdtherapeut
    • Schematherapeut
    • EMDR-practitioner

    Geregistreerd bij NFG, SRBAG/RBCZ, NVDT en FVB

    maartje@praktijktatoran.nl

    06-47462001

    Werkzaam op: ma, wo, do en vr

    Lisa Geenen

    • Kinder- en jeugdtherapeut
    • Dramatherapeut

    Geregistreerd bij SKJ

    lisa@praktijktatoran.nl

    06-42632716

    Werkzaam op: ma, di en do, vr

    Rosemarijn van Sas

    • Kinder- en jeugdtherapeut
    • Dans- en bewegingstherapeut
    • Psychomotorisch therapeut

    Geregistreerd bij FVB

      rosemarijn@praktijktatoran.nl

      06-28366737

      Werkzaam op: di/do

      Pleunet Snoek

      • Kinder- en jeugdtherapeut
      • Speltherapeut
      • EMDR-master practitioner

      Geregistreerd bij : FVB / NVVS / Samenwerkende EMDR-therapeuten

      pleunet@praktijktatoran.nl

      06-48892785

      Werkzaam op: ma t/m wo

      Leonie van Wensen

      • Speltherapeut
      • Kinder- en jeugdtherapeut
      • Pedagoog

      Geregistreerd bij FVB/NVVS

      leonie@praktijktatoran.nl

      06-24820239

      Werkzaam op: do / vr

      Yvonne van den Berg

      • Kinder- en jeugdtherapeut
      • Psychomotorisch kindertherapeut
      • Speltherapeut i.o.

      Geregistreerd bij SKJ

      yvonne@praktijktatoran.nl

      06-xxxxxxxx

      Werkzaam op: ma