Selecteer een pagina

Team

Tirtsa Swart

Tirtsa Swart

Tirtsa Swart – Praktijkhouder / Alg. directeur

  • orthopedagoog
  • kinder-en jeugdtherapeut / speltherapeut
  • traumatherapeut / EMDR-therapeut
  • specialist in hechting

Geregistreerd bij NVPA, FVB/NVVS, RBCZ, Samenwerkende EMDR-therapeuten Nederland

tirtsa@praktijktatoran.nl

06-41853542 

Werkzaam op: ma t/m vr

Rosalie van Ganzewinkel

Rosalie van Ganzewinkel

  • Office-manager

rosalie@praktijktatoran.nl

06-42378495

Werkzaam op : ma, di en do

 

Paul Swart

Paul Swart – Algemeen directeur

  • jongerenbegeleiding
  • Autismevriendelijke! coach

Geregistreerd bij: St!r,

paul@praktijktatoran.nl

06-21582249

Werkzaam op : ma t/m vr

Pleunet Snoek

Pleunet Snoek

  • Kinder- en jeugdtherapeut
  • Speltherapeut
  • Traumatherapeut
  • EMDR-practitioner io

Geregistreerd bij : FVB / NVVS

pleunet@praktijktatoran.nl

06-48892785

Werkzaam op: ma t/m wo

Ingrid Straver

Ingrid Straver

  • systeem therapeutisch werker
  • gezinshulpverlener
  • Specialist in trauma en hechting

Geregistreerd bij SKJ/NVRG

ingrid@praktijktatoran.nl

06-48 89 26 58

Werkzaam op: ma t/m do ochtend

Lieke Nijsten

Lieke Nijsten

  • beeldend therapeut
  • kinder- en jeugdtherapeut

Geregistreerd bij FVB/ NVBT

lieke@praktijktatoran.nl

Telefoon: 0624820733

werkdagen: ma /di / do / vr

Roelie Otten

Roelie Otten

Roelie Otten

  • orthopedagoog
  • Kinder- en jeugdtherapeut
  • Speltherapeut

 

Geregistreerd bij NVO, FVB/NVVS, RBCZ

roelie@praktijktatoran.nl

06-12959880

Werkzaam op: di en do

Maartje de Wit

Maartje de Wit

  • dramatherapeut
  • kinder- en jeugdtherapeut
  • schematherapeut
  • EMDR-practitioner

Geregistreerd bij NFG, SRBAG/RBCZ, NVDT en FVB

maartje@praktijktatoran.nl

06-47462001

Werkzaam op: ma, wo, do en vr

Leonie van Wensen

Leonie van Wensen

  • speltherapeut 
  • kinder- en jeugdtherapeut

Geregistreerd bij FVB/NVVS

leonie@praktijktatoran.nl

06-24820239

Werkzaam op: do / vr 

karin kopie

Karin van  Sabben

Karin van Sabben

  • traumatherapeut / EMDR-master practitioner
  • kinder- en jeugdtherapeut
  • specialist in hechting
  • dans- en bewegingstherapeut

Geregistreerd bij NFG, FVB, RBCZ, Samenwerkende EMDR-therapeuten Nederland

karin@praktijktatoran.nl

06-11137025

Werkzaam op: do

Radna van Empel

Radna van Empel

  • Orthopedagoog-generalist 

  • EMDR-therapeut

  • Systeemtherapeut

Geregistreerd bij NVRG / SKJ/NVO/NFG

radna@praktijktatoran.nl

06-20893048

Werkzaam op: ma

Saskia van Noord

Saskia van Noord

  • kinder- en jeugdpsycholoog

  • gezinshulpverlener

Geregistreerd bij NIP (Psycholoog-NIP), SKJ, NFG en RBCZ

saskia@praktijktatoran.nl

06-15362187

Werkzaam op: ma, di, do en vr